تعبیرخواب چندضلعی 3 ! - در باب سگخوابی، تنبلی و بیسواتی!

چهارشنبه 1 مرداد‌ماه سال 1393 ساعت 17:27

.

یادآوری نوشت برای بخش تعبیرخواب چندضلعی!: چند سال پیش در آن وبلاگ قبلیمان که مسدود شد و خلقی از شر مفاسدش راحت شدند نوشته هایی در باب تعبیر خواب داشتیم! خردادِ نود هم دو پستی در همین وبلاگ در اینباره رفتیم ولی بعدش نمیدانیم چی شد که کلا دیگر یادمان رفت یک همچین چیزی هم میتوانیم بنویسیم! القصه یکی از دوستان چند وقت پیش نمیدانیم با کدامین هدف شومی رفته بود آرشیومان را جسته بود و در کامنتها درخواست کرده بود باز هم از اینها بنویسیم! ما هم که مردمی! ما هم که مخاطب مدار! ما هم که باحال! گفتیم چشم! خلاصه که تصمیم گرفتیم بعد از سه سال و خورده ای دوباره این بخش "تعبیر خواب چندضلعی" را احیا کنیم! *** کپی رایت نوشت!: لازم به ذکر است ایده ی این نوع تعبیرخوابِ طنز برای مجله ی همشهری جوان است (یا حداقل بنده چنین چیزی را اولین بار آنجا دیدم. البته نمیدانم الان هم چنین بخشی در این مجله وجود دارد یا خیر، ولی آن اوایلِ جوانی که این مجله را میخواندم این بخش یکی از بخشهای محبوبم بود). با این مقدمه توجه شما را به اولین نامه های درخواستِ تعبیرخواب که امروز به دستمان رسیده جلب میکنم!  

.

***  

.

تعدادی زن از غرب!: آقا ما بصورت دسته جمعی یک خوابی دیده ایم که رویمان نمیشود تعریف کنیم! فقط خواهشا جایی درز نکند یک همچین خوابی دیده ایم! 40% از ما دیشب خواب دیده ایم با شوهرهایمان خوابیده ایم، ولی 60% خواب دیده ایم که با سگهایمان خوابیده ایم! بدبختی نیست!؟ آخر این چه خوابهایی است که ما میبینیم!؟ جواب!: خواهرم! فمیسنیت! بی حیا! خواب نبوده! این هم سندش: مدیر "مرکز راهبردی عفاف و حیا" گفته که رشد فمینیسم در غرب باعث شده که 60 درصد زنان غربی سگشان را برای همخوابی به مردها ترجیح بدهند! بالاخره مدیر همچین مرکز مهمی از خودش که نمیگوید!  (لینک خبر)

***

بیست و دو میلیون تنبل از ایران!: با سلام و تشکر از شما که برگشتید و ما را از این بلاتکلیفیِ کشنده که خوابهایمان تعبیر نداشت نجات دادید! عرض کنم خوابی که ما دیده ایم هم درباره ی تختخواب است! خواب ما اینجوری بود که دیدیم در تختخوابمان دراز کشیده ایم و همینجوری داریم فقط استراحت میکنیم که یکهو سکته‌ ی قلبی، مغزی، سرطان، دیابت، بیماری‌ تنفسی و سایر بیماریها را یکجا میگیریم! جواب!: تعبیر خواب شما اینست که بزودی رییس "واحد بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت" اعلام میکند 22 میلیون ایرانی دچار تحرک فیزیکی ناکافی هستند که نتیجه اش همین بیماریهایی است که شما خواب دیده اید! حالا هم بجای نامه نوشتن بلند شوید کمی ورزش کنید تا نمرده اید! (لینک خبر) 

***

نه میلیون و هفتصد هزار بیسواد باز هم از ایران!: آقا ما چون سواد نداشتیم داده ایم نامه را پسر مش کرم برایمان بنویسد! حلال کنید! خدمتتان عارضیم که ما دیشب خواب دیدیم که تقریبا چهارده درصد جمعیت کشور را تشکیل میدهیم! حالا هم تعبیرش را نمیخواهیم! فقط خواستیم از این تریبون استفاده کنیم و از هموطنان عزیزمان درخواست کنیم برای اینکه یک وقت چشم نخوریم و کم بشویم بلند بگویند "ماشاالله"! جواب!: دوست عزیز! اینجا بخش تعبیر خواب است و حتی اگر شما نخواهید هم ما خوابتان را تعبیر میکنیم! تعبیر خواب شما اینست که بزودی یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس گزارش میدهد که: در کشور 9 میلیون و 700 هزار نفر بیسواد داریم! ماشاالله! (لینک خبر) 

.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo