تعبیرخواب چندضلعی 4 ! - در باب عکس سِلفی، کرال پشت و سطل آشغال!

شنبه 18 مرداد‌ماه سال 1393 ساعت 23:03

.

میمون از اندونزی!: با سلام. بنده دیشب خواب دیدم یک عکس سِلفی از خودم می اندازم بعد کلی جار و جنجال شده و کارم به دادگاه میکشد! خیلی نگرانم! خواستم پیشاپیش عرض کنم که والا ما با آهنگ هپی نرقصیده ایم و یک عکس ساده بوده که آن را هم فریب خورده ایم! ضمنا از کی تا حالا در اندونزی هم مثل ایران به اینچیزها گیر میدهند!؟ جواب!: نگران نباش میمون جان! داستان اینست که به زودی یک آقایی به اسم اسلاتر در سفرش به اندونزی دوربین را میدهد دستتان و شما از خودتان یک عکس سِلفی می اندازید. بعد هم جناب اسلاتر با این عکس دو هزار پوند به جیب میزند ولی بعدش معلوم میشود چون عکس توسط شما گرفته شده طبق قوانین کپی رایت این آقا قانونا حقی در درامدِ آن ندارد و کار به دادگاه میکشد! (لینک خبر+عکس)

.

روغن پالم از داخل پاکت شیر!: دیشب خواب دیدم یکی من را می اندازد توی یک مایع سفید! بعد همینجوری که دارم خوش و خرم برای خودم کرال پشت میروم یکی می آید میگوید کی این پدرسوخته را انداخته این توو!؟ بعد هم یک حوله میپیچند دورم و دستگیرم میکنند! جواب!: بزودی وزارت بهداشت تایید میکند که در شیرهای پرچرب روغن پالم ریخته شده که باعث بیماریهای قبلی میشود. بعد دامدارها می اندازند گردن کارخانجات لبنی، کارخانجات لبنی هم می اندازند گردن دامدارها! نمیخواهم توی دلتان را خالی کنم ولی با توجه به اینکه هچکس گردن نمیگیرد، هیچ بعید نیست آخرش معلوم شود مقصر خود شما بوده اید و بریزندتان توی قوطی و بگذارند گوشه ی زندان تا پرونده به خوبی و خوشی خاتمه پیدا کند! (لینک خبر) 

.

خبرنگار از خراسان شمالی: آقا بنده دیشب خواب دیدم خانمم میگوید برو آشغال ها را بگذار دم در، بعد من یاد این میفتم که از من تجلیل شده است! خواب از این بی ربط تر تا حالا شنیده بودید!؟ جواب!: بی ربط نیست عزیزم! به زودی فرمانداری شهرستانتان در روز خبرنگار از شما تجلیل میکند و در آخر مراسم یک کارتن به شما هدیه میدهد که وقتی در خانه آن را باز میکنید میبینید سطل آشغال است! شاید باور نکنید ولی چند روز منتظر شوید باورتان میشود! ولی ناشکر نباشید، همینکه مثل قدیمها هی راه به راه بازداشت نمیشوید خدایتان را شکر کنید! (لینک خبر)  

.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo